O nás

Anita, majiteľka spoločnosti, sa už dlhšiu dobu zaoberá dlhou tradíciou personalizácie osobných vecí monogramami, ktoré sa v minulosti používali najmä v bohatých rodinách na označenie ich posteľnej bielizne alebo príboru, na ktorom boli vyryté rodinné iniciály.

Neskôr si tento luxusný koncept osvojili aj svetoznáme značky, ako napríklad Louis Vuitton, ktorý tiež začal svojim zákazníkom ponúkať personalizované produkty s iniciálmi zákazníka.

Snahou Anity je spojenie tradície, inovácie a modernosti. Snaží sa vytvárať produkty, ktoré sú zaujímavé, jedinečné a umožnia ľuďom cítiť sa výnimočne –a to v cenovom rozpätí, ktoré je dostupné čo najširšiemu spektru zákazníkov pri zachovaní vysokej kvality výrobku.

Majiteľka buduje myšlienku dokonalého darčeka, prostredníctvom ktorého môžete dať svojim milovaným pocítiť, že sú skutočne výnimočnými osobami.

Personalizované produkty s jedinečnými monogramami danej osoby poskytujú človeku pocit výnimočnosti a najmä pocit, že produkt bol vyberaný dôkladne a presne pre nich.

E-shop spoločnosti The Monogram Factory funguje od konca roka 2017.