Časté otázky

ČO JE TO MONOGRAM?

Monogram rozpráva príbeh. Naznačuje kým sme, a kým chceme byť. Monogram sa skladá z iniciálov človeka – obvykle sú to iniciály krstného mena, stredného mena a priezviska – a o správnej etikete monogramov sa toho už napísalo skutočne veľa. Monogram človeka je často veľmi módnou vecou, ba priam až umeleckým dielom aplikovaným na písacie potreby, batožinu, výšivky na oblečení, atď. Tieto monogramy sa môžu skladať z dvoch alebo troch písmen.

 

AKÝ SPÔSOB APLIKÁCIE MONOGRAMOV POUŽÍVATE?

Používame metódu fóliového embosovania kovových písmen na kožu podľa vášho výberu. Monogramy väčšinou vyhotovujeme v zlatej a striebornej farbe, avšak vybrať si môžete zo širokej palety iných farieb. Takisto ponúkame možnosť tzv. slepého embosovania, čo znamená, že na kožu neaplikujeme žiadnu farbu. Rozmery písmen sú nasledovné: výška 1 cm, dĺžka 9 mm. Na produkt si bezplatne môžete nechať aplikovať až 4 písmená. (Pozor: na malé predmety, ako napríklad kľúčenky, sa zmestia iba dve písmená). Na niektorých produktoch vám môžeme vyhotoviť viac ako 10 písmen. Ak máte záujem o takúto službu, kontaktujte nás cez kontaktný formulár a pošlite nám správu.

 

VYRÁBATE PUZDRÁ NA SMARTPHONY AJ PRE INÉ MODELY TELEFÓNOV?

Momentálne ponúkame naše kožené produkty pre modely iPhone: 7/8, 7/8 plus a X/XS. Sledujte nás na Instagrame a Facebooku, kde nájdete všetky aktualizácie ohľadom ponuky pre ďalšie modely.

 

AKÉ SPÔSOBY PLATBY AKCEPTUJETE?

Akceptujeme platobné karty Visa a MasterCard, platbu cez službu PayPal a online platbu cez platobnú bránu Besteron.

 

AKO DORUČUJETE OBJEDNANÝ TOVAR?

Naše produkty doručujeme prostredníctvom medzinárodných doručovateľských spoločností DPD a DHL. Objednaný tovar vám bude doručený v priebehu 1-7 pracovných dní.

Všetky objednávky nad 100 EUR posielame expresne (1. triedou) a ich doručenie je bezplatné.

Vybrať si môžete z týchto možností:
Expresné doručenie (1. trieda) – (1-3 dni): 4,90 €
Normálne doručenie (5-7 dní): 0,00 €

 

MÔŽEM ZMENIŤ SVOJU OBJEDNÁVKU ALEBO UPRAVIŤ SVOJU ADRESU?

Keďže objednávky spracovávame ihneď cez náš sklad, neakceptujeme zrušenie objednávky, ani zmenu vo vytvorenej objednávke. Pred dokončením a vytvorením objednávky si prosím dôkladne skontrolujte všetky zadané údaje.